ALÜMİNYUM FİTİLLER

Mükemmmel izalosyon, ömür boyu Kullanım...


Alüminyum cam balkon fitillerimiz 6063 serisi birinci sınıf alüminyumdan üretilmiştir. Bu sınıfa giren alüminyumlar alaşım kalitesi, sertlik derecesi olarak cam balkon sektörü için en uygun malzemelerdir. Aynı zamanda alüminyum cam balkon fitili montajı hizmeti vermekteyiz.

cam-balkon-H-fitil

H FİTİL

8 mm veya 10 mm büyük (H) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Yanyana gelen iki camın ortasına uygulanır. Camlardan bir tanesine silikonla yapıştırılır, diğer tarafı içindeki iki taraflı kıl fitillerle yanındaki camı kavrar. Bu şekilde iki cam için bir fitil kullanılmış olur. Cam balkondaki esnemeyi azaltır ve çok iyi ses ve ısı yatılımı sağlar.

12 TL / metre

cam-balkon-h-fitil

h FİTİL

8 mm veya 10 mm küçük (h) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenarı içindeki kıl fitille yalıtım sağlar. Aynı uyguma yanındaki cama yapılarak, karşılıklı olarak uygulanır. Açılan kanatlara ve 90° köşe dönüşlere uygulanır. Mükemmel bir ses ve ısı izolasyonu sağlar.

10 TL / metre

cam-balkon-acili-fitil

KÖŞE AÇILI FİTİL

8 mm veya 10 mm kalınlıktaki camlara uygulanır. 45° ve 22,5° alüminyum cam balkon fitili olarak iki türü vardır. 90° dönüşlü köşelerde, değişik açılı ve oval cam balkonlarda uygulanır. Karışlıklı her iki cama birer kenarından silikonla yapıştırılır, diğer kıl keçeli kenarlar açılı cam balkonlarda rüzgar, toz, ses ve ısı izolasyonu sağlar.

10 TL / metre

cam-balkon-kose-fitil

135° KÖŞE AÇILI FİTİL

6063 Alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenarı içindeki kıl fitille köşe dönüşlerde tam izolasyon sağlar. 135° köşe dönüşlere uygulanır.

24 TL / metre

cam-balkon-doksan-derece-kose-fitili

90° KÖŞE AÇILI FİTİL

6063 Alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. 90° dönüşlü köşelerde uygulanır. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenar yanındaki camı arka taraftan kavrayarak izolasyon sağlar.

24 TL / metre

cam-balkon-plastik-fitil

PLASTİK FİTİL

UHV dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır. Açılan kanatlara ve köşe dönüşlerine (h) fitil, ortadaki düz camlara (H) fitil kullanılır. Plastik esaslı malzeme olduğu için zamanla sararır ve kırılmalar başlar.

4 TL / metre


Ankara cam balkon fitili firması olarak; alüminyum cam balkon fitili, plastik cam balkon fitili, cam balkon, ısı cam balkon, winsa pvc, duşakabin toptan ve parakende satışı yapmaktayız.

Eskimiş ve yıpranmış cam balkon fitillerinin değişimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususların başında, milimetrik olarak ölçü alınması gelmektedir. Ayrıca açılan kanatlar, orta kısımdaki camlar ve değişik açılı köşelerdeki camlara hangi tür fitillerin uygulanacağı konusunda firmamızdan danışmanlık alabilirsiniz.

Alüminyum cam balkon fitili fiyatları, plastik cam balkon fiyatları, cam balkon fitili montajının nasıl yapılacağı gibi hususlarda size en uygun kalite ve fiyatı sunabilmek için her zaman hazırız.